כל הקטגוריות

חלקי נירוסטה CNC

בית> מוצרים - > חלקי מכונה בהתאמה אישית > חלקי נירוסטה CNC

סין CNC עיבוד שבבי צינור מתכת רכיבי מכשיר רפואי


אנחנו יצרן של חלקים רפואיים CNC עם יותר מ-20 שנות ניסיון. המפעל שלנו מצויד במכונות כרסום CNC וחריטה CNC. יש לנו גם ציוד בדיקה מתקדם כגון CMM ומקרן 2.5.

צרו קשר

תכונות

13

אנחנו יצרנית חלקים רפואיים CNC המוקדשים לספק חלקים דיוק באיכות גבוהה לתעשיית הרפואה. עם שנים של ניסיון ומומחיות, בנינו מוניטין של ספק מהימן של רכיבי מכשור רפואי לבתי חולים, יצרני ציוד רפואי ומתקנים רפואיים אחרים.


מכונות ה-CNC המתקדמות שלנו, בשילוב עם צוות המהנדסים והטכנאים המיומן שלנו, מאפשרים לנו לייצר חלקים רפואיים מורכבים בדיוק ובדיוק מופלגים. אנו מתמחים בייצור חלקים ממגוון רחב של חומרים, לרבות נירוסטה, טיטניום ומתכות אחרות ברמה רפואית.


אנו מבינים כי תעשיית הרפואה דורשת את הרמה הגבוהה ביותר של איכות ואמינות, ולכן אנו מחויבים להבטיח שכל חלק שאנו מייצרים עומד בתקנים המחמירים ביותר בתעשייה או יעלה עליהן. תהליכי בקרת האיכות שלנו הם קפדניים ויסודיים, מתכנון ראשוני ויצירת אב טיפוס ועד לייצור ואספקה ​​סופית.


אנו גאים ביכולת שלנו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלנו כדי להבין את הצרכים והדרישות הייחודיות שלהם. בין אם אתה צריך חלק מותאם אישית שעוצב מאפס או שינוי בעיצוב קיים, הצוות שלנו יכול לעזור להגשים את הרעיונות שלך.


במתקן לייצור חלקים רפואיים CNC שלנו, אנו מחויבים לספק שירות לקוחות יוצא דופן, מוצרים באיכות גבוהה ואספקה ​​בזמן. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על היכולות שלנו וכיצד נוכל לעזור לך עם צרכי החלקים הרפואיים שלך.

חלקי מכשיר רפואי


חקירה