כל הקטגוריות

חלקי נירוסטה CNC

בית> מוצרים - > חלקי מכונה בהתאמה אישית > חלקי נירוסטה CNC

חלקי מכשיר רפואי מפלדת אל חלד מותאמות אישית בפיצוץ חרוז


אנחנו יצרן של חלקים רפואיים CNC עם יותר מ-20 שנות ניסיון. המפעל שלנו מצויד במכונות כרסום CNC וחריטה CNC. יש לנו גם ציוד בדיקה מתקדם כגון CMM ומקרן 2.5.

צרו קשר

תכונות

IMG_9185

מחפשים חלקי מכשיר רפואי מנירוסטה איכותיים בהתאמה אישית? אל תסתכל רחוק יותר משירותי העיבוד המדויק שלנו. צוות המהנדסים והטכנאים המנוסים שלנו משתמש במכונות CNC מתקדמות לייצור חלקים מותאמים אישית העומדים בדרישות המחמירות של תעשיית הרפואה.


אנו מתמחים בשימוש בפלדת אל חלד ברמה רפואית, הידועה בחוזקה, בעמידותה ובהתאמה הביולוגית. ניתן להתאים את החלקים שלנו כדי לענות על הצרכים והדרישות הספציפיות שלך, בין אם אתה זקוק לשינוי לעיצוב קיים או לחלק חדש לחלוטין.


במתקן הייצור שלנו, אנו לוקחים ברצינות את בקרת האיכות ויש לנו נהלים קפדניים כדי להבטיח שכל החלקים שלנו עומדים בתקני התעשייה או עולים עליהם. צוות המפקחים שלנו בודק ביסודיות כל חלק עבור דיוק, דיוק ואיכות לפני שהוא נשלח ללקוחותינו.


אנו מחויבים לספק שירות לקוחות יוצא דופן, מוצרים באיכות גבוהה ואספקה ​​בזמן. אם אתה צריך חלקי מכשיר רפואי מנירוסטה מותאמים אישית, צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון בדרישות הפרויקט שלך וכיצד נוכל לעזור.

חלקי מכשיר רפואי


חקירה