כל הקטגוריות

פירי מתכת

בית> מוצרים - > חלקי מכונה בהתאמה אישית > פירי מתכת

סיכת פיר מחומשת של OEM מסודרת


הצירים המותאמים אישית שלנו מיוצרים בקפידה תוך שימוש במגוון חומרים נפוצים כגון נירוסטה, פליז, אלומיניום, פלדה וחומרים מיוחדים אחרים בהתבסס על הדרישות הספציפיות שלך. בין אם אתה צריך פירי משאבה, פירי מנוע, פירי הנעה, פירים אקסצנטריים, פירי ספליין, פירים מחודדים או כל סוג אחר של פיר מותאם אישית

צרו קשר

תכונות

Etone היא יצרנית מובילה של פירים מותאמים אישית שנועדו לעמוד בדרישות הספציפיות של מכונות שונות. עם הטכנולוגיה המתקדמת והתהליכים החדשניים שלנו, אנו מצטיינים באספקת פירים באיכות גבוהה המפעילים מגוון רחב של יישומים. הצירים המותאמים אישית שלנו מיוצרים בקפידה תוך שימוש במגוון חומרים נפוצים כגון נירוסטה, פליז, אלומיניום, פלדה וחומרים מיוחדים אחרים בהתבסס על הדרישות הספציפיות שלך. בין אם אתה צריך פירי משאבה, פירי מנוע, פירי הנעה, פירים אקסצנטריים, פירי ספליין, פירים מחודדים, או כל סוג אחר של פיר מותאם אישית,

חלקי מכונת CNC


פירי נירוסטה מציעים עמידות מצוינת בפני קורוזיה, מה שהופך אותם לאידיאליים עבור יישומים החשופים לסביבות קשות או לחות. פירי פליז, הידועים במוליכות המצוינת שלהם ובהתנגדות קורוזיה, משמשים לעתים קרובות בציוד חשמלי או אלקטרוני. פירי אלומיניום הם קלים ומציעים יחס חוזק למשקל טוב, מה שהופך אותם למתאימים לתעשיות שונות.


אנו מציעים גם פירים עשויים מפלדה, המספקים חוזק ועמידות יוצאי דופן, מה שהופך אותו מתאים ליישומים כבדים. בנוסף, אנו יכולים לעבוד עם חומרים מיוחדים כדי לענות על צרכים ייחודיים, כגון טיטניום, ברונזה או סיבי פחמן.


כדי לשפר את המשיכה האסתטית וההגנה של הפירים, אנו מספקים מגוון גימורים, כולל אפשרויות מלוטשות, מוברשות, אנודייזות או מצופות. גימורים אלה לא רק מוסיפים מגע מושך מבחינה ויזואלית אלא גם מספקים עמידות נוספת ועמידות בפני בלאי.


לא משנה החומר או הגימור שאתה צריך, Etone מחויבת לספק פירי מתכת מותאמים אישית העונים על הצרכים שלך ובנויים לביצוע אמין במכונות שלך.

חקירה